Kancelaria Adwokacka

adwokat Anna Gręda-Adamczyk

ul. Elektronowa 8

94-103 Łódź

 

Kontakt telefoniczny i mailowy

tel. 42 688 01 78

fax. 42 640 43 10

tel. kom. 601 358 469

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dane firmy

NIP: 729 266 95 92 

REGON: 361912879 

 


 

Godziny pracy Sekretariatu Kancelarii Adwokackiej adw. Anny Gręda-Adamczyk: pon. - pt. 8.00. - 16.00.

Godziny przyjęć Klientów w Kancelarii Adwokackiej adw. Anny Gręda-Adamczyk – 9.00. – 17.00 - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym oraz w innych terminach indywidualnie uzgodnionych z klientem

 


Profil Kancelarii Adwokackiej na Facebooku

 

Mapa dojazdu

Wskazówki dotyczące dojazdu:

1. Samochodem (przed Kancelarią Adwokacką adw. Anny Gręda-Adamczyk znajduje się bezpłatny parking dla Klientów):

- z ulicy Obywatelskiej należy skręcić w ulicę Nowe Sady a następnie w lewo w ulicę Elektronową; Kancelaria Adwokacka adw. Anny Gręda-Adamczyk znajduje się po prawej stronie;

- z ulicy Waltera-Janke należy skręcić w ulicę Nowe Sady, a następnie w ulicę Elektronową w prawo, a następnie jeszcze raz w prawo w ul. Elektronową; Kancelaria Adwokacka adw. Anny Gręda-Adamczyk znajduje się po prawej stronie.

2. Komunikacją miejską:

- bezpośrednio przy siedzibie Kancelarii Adwokackiej adw. Anny Gręda-Adamczyk zatrzymują się autobusy linii 55 i N7;

- tuż przy siedzibie Kancelarii Prawnej adw. Anny Gręda-Adamczyk zatrzymują się autobusy nr 65, 65 A, 69, 69 A, 69 B.


 

kancelaria adwokacka Łódź

 


 

Formularz kontaktowy

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zakresu prowadzonych spraw, świadczonych usług oraz wynagrodzenia albo chcą Państwo umówić się na indywidualną konsultację zapraszam do kontaktu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Adwokacką adw. Anna Gręda-Adamczyk (94-103 Łódź, ul. Elektronowa 8) moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
 
Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adw. Anna Gręda-Adamczyk. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Adwokacką adw. Anna Gręda-Adamczyk (94-103 Łódź, ul. Elektronowa 8) w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.